NARZĘDZIA

Tutaj możesz znaleźć narzędzia z których korzystam w swojej codziennej pracy. Znalezienie niektórych z nich wymagało poświęcenia wielu godzin pracy.

Wiele z tych narzędzi niesamowicie przyspiesza i ułatwia pracę. Dzisiaj nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez korzystania z nich.

Czasami pytacie, jakie narzędzia polecam, z czego warto korzystać. Dlatego właśnie przygotowałem ten dział. Poniżej znajdziesz moich faworytów w poszczególnych kategoriach 🙂

zoom

Najlepsze narzędzie do wideo-konferencji jakie jest dostępne na rynku. Korzystam z niego codziennie Zoom.us

Zoom

Hosting

Korzystam z hostingu FutureHost. Wszystkie moje strony są tam zaparkowane. Jeśli chcesz uruchomić własną stronę internetową, polecam FutureHost.pl

FutureHost

domeny

Wszystkie moje domeny rejestruję w serwisie najtansze-domeny.pl z kilku powodów – najlepsze ceny na rynku, niskie koszty odnowień, wygodny panel zarządzania, świetna pomoc techniczna i brak ukrytych opłat.

Najtansze-Domeny

mailing

Testowałem i porównywałem chyba wszystkie dostępne systemy mailingowe dostępne obecnie na rynku. Wybrałem GetResponse. Najlepsza na rynku dostarczalność wiadomości, marketing automation, świetna analityka. Oprócz tego w cenie zyskujesz dostęp do systemu Landing Pages oraz do narzędzia do organizacji webinarów. Polecam z zamkniętymi oczami.

GetResponse

WEBINAR

Webinar Jam – Moim zdaniem najlepszy obecnie sytem do organizacji i prowadzenia webinarów. W polsce jeszcze dość słabo znany. Ma genialne narzędzia do prowadzenia promocji i sprzedaży on-line. Pozwala w jednym panelu przygotować WSZYSTKIE działania związane z przygotowaniem, promocją, rejestracją, prowadzeniem i sprzedażą przy pomocy konferencji on-line.

WebinarJam

webinar

ClickMeeting – To prosty i szybki system do prowadzenia webinarów. Jest w 100% po polsku. Świetnie się sprawdza w praktyce. Idealny do wideo-konferencji.

ClickMeeting

faktury

Fakturownia.pl to system w którym wystawiam faktury. Odkąd odkryłem ten program, zarządzanie dokumentami stało się wreszcie przyjemnością. Najlepszy program tego typu jaki znam.

Fakturownia

Książki

Księgarnia internetowa Onepress to miejsce, gdzie najczęściej zdarza mi się kupować książki. Zazwyczaj zamawiam książki przez internet z dostawą do domu. W księgarniach stacjonarnych kupuję tylko wtedy gdy jakaś pozycja „wpadnie mi w ręce” podczas wizyty w sklepie.

Onepress

Audiobooki i ebooki

Uwielbiam audiobooki, słucham ich najczęściej podczas jazdy samochodem. Dzięki temu produktywnie wykorzystuję czas i podróż jest przyjemniejsza. Oto miejsce gdzie często je kupuję.

ebook point

finanse

Moim osobistym doradcą w kwestiach finansowych jest – Paweł Majewicz. Mam do niego pełne zaufanie. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych i ubezpieczeniach na życie.

Kontakt Paweł Majewicz